Institut Educació Secundària El Caminàs
   PROFESSORAT    CASTELLANO
Atenció a pares 2018-19
Cognom  Cognom Nom Dia Hora
ADELANTADO LLOPIS PABLO Divendres 12:05 - 13:00 h
ADSUARA AGUT BEGOÑA Dimecres 12:05 - 13:00 h
AGUILAR RAURICH Mª LIDON Dijous  09:50 - 10:45 h
ALBERT SOLER MIGUEL Dilluns  18:00 - 18:55 h
ALEGRE TORLA ARMANDO Dimarts 18:55 - 19:50 h
ALICART MATEU ENCARNACION Dimecres 09:50 - 10:45 h
ALMELA CASADO BEGOÑA Dilluns  09:50 - 10:45 h
ALONSO BARBERAN VICTOR M. Divendres 16:50 - 17:45 h
ALTABA CAMAÑES INES Dimecres 12:05 - 13:00 h
AMELA TARONGI VERÓNICA Dilluns  11:10- 12:05 h
ANDREU SOLSONA JOSE VICENTE Dimecres 11:10- 12:05 h
ARNAU JULIA MONICA Dijous  11:10- 12:05 h
ARNAU LOZANO VICENTE JOSE Dijous  16:50 - 17:45 h
BAENA DE JAIME MARIA NIEVES Dimecres 09:50 - 10:45 h
BALLESTER MONFERRER CARMEN Dilluns  16:50 - 17:45 h
BAÑULS SERRANO ANGELA Dilluns  09:50 - 10:45 h
BARBERA BOLINCHES NOELIA Dilluns  08:55 - 09:50 h
BARBERA TOMAS MARIA Dimarts 15:00 - 15:55 h
BARDOLL EBRI CONSUELO Dimarts 12:05 - 13:00 h
BARRIO ESPARDUCER ARACELI Divendres 09:50 - 10:45 h
BATALLA GODES MARIA TERESA Divendres 09:50 - 10:45 h
BELLIURE GARCIA DIANA Divendres 09:50 - 10:45 h
BELTRAN PESUDO MARIA SALOME Dimarts 09:50 - 10:45 h
BERNAD ROS OCTAVIO Dijous  09:50 - 10:45 h
BERTOMEU ULL MARIA Dilluns  16:50 - 17:45 h
BESALDUCH MERCE SARA Dimecres 11:10- 12:05 h
BESER HERNÁNDEZ JOSÉ MARÍA Dijous  11:10- 12:05 h
BORT FERRANDO M AMPARO Dimarts 18:00 - 18:55 h
BOU ESCRICHE CONCEPCION P. Dilluns  09:50 - 10:45 h
BREVA FRANCH GUILLERMO Dimecres 08:55 - 09:50 h
BROCAL GOMIS MARIA ELISABET Dijous  09:50 - 10:45 h
BUGEDA ARANGUREN ANA BELEN Divendres 09:50 - 10:45 h
CABALLER ESTEVE ANA CARMEN Dimecres 09:50 - 10:45 h
CARCELLER CHEZA ROMAN Dimarts 11:10- 12:05 h
CASAÑ FERRER GUILLERMO Dimecres 15:55 - 16:50 h
CASTILLO GUERRERO MARIA JOSE Dijous  09:50 - 10:45 h
CASTILLO LUIS JAVIER Dimarts 09:50 - 10:45 h
CERISUELO FERNANDEZ JOSE EMILIO Dilluns  11:10- 12:05 h
CLIMENTE MARTÍNEZ CARMEN Dimecres 09:50 - 10:45 h
COSTA MORALES JUAN VICENTE Dijous  12:05 - 13:00 h
DIANA CAÑABATE CRISTINA Dilluns  11:10- 12:05 h
DOLZ GÓMEZ NURIA Dijous  08:55 - 09:50 h
DOMINGUEZ CLIMENT SILVANA Divendres 08:55 - 09:50 h
ESTEVAN MUÑOZ AMPARO Dimecres 09:50 - 10:45 h
FALOMIR PALAU JOSEP IGNASI Divendres 09:50 - 10:45 h
FAUS ROSELLO EMILIO JOSE Divendres 16:50 - 17:45 h
FERRER MARTÍ SUSANA Dilluns  09:50 - 10:45 h
FORNER ZORRILLA AMELIA Dijous  16:50 - 17:45 h
GALIANA MAYOR GLORIA Dimecres 15:55 - 16:50 h
GARCIA BENDER CESAR Dimecres 12:05 - 13:00 h
GARCIA CUBEDO SERGIO Dijous  16:50 - 17:45 h
GARCIA DOMENECH GUILLERMINA Dilluns  09:50 - 10:45 h
GARCIA IZQUIERDO CRISTOBAL Dimarts 09:50 - 10:45 h
GARCIA PRIETO LAURA TERESA Divendres 08:55 - 09:50 h
GARCIA VALLS JOAQUIN D. Dimecres 13:00 - 13:55 h
GIMENO BOIRA Mª ANGELES Dimecres 09:50 - 10:45 h
GIMENO GALLEN MATILDE Dilluns  19:50 - 20:45 h
GOMEZ PUNZANO ELENA Dimecres 09:50 - 10:45 h
GOMEZ RUIZ Mª ELENA Divendres 09:50 - 10:45 h
GONZALEZ CAVERO FRANCISCO Dilluns  16:50 - 17:45 h
GONZALEZ LORENZO JESUS Dimarts 14:05 - 15:00 h
GONZALEZ MORILLAS BEATRIZ Dimecres 09:50 - 10:45 h
GREGORI TENA SARA Dimecres 16:50 - 17:45 h
GUIRAL HERRANDO JOAQUIN Dilluns  16:50 - 17:45 h
HERRERA MOR EMILIA-MARÍA Dijous  11:10- 12:05 h
ISACH CUENCA ANTONI Divendres 08:55 - 09:50 h
LAPEÑA BARRACHINA BLANCA Dimecres 09:50 - 10:45 h
LLORENS AGUILAR LAURA Dilluns  11:10- 12:05 h
MARIN ANDRES MARIA PILAR Dilluns  12:05 - 13:00 h
MARTINAVARRO CATALA VICENT FABIA Dilluns  09:50 - 10:45 h
MARTINEZ PERALTA MARIA ESTER Dilluns  09:50 - 10:45 h
MARTINEZ SANCHIS ANA MARIA Dimecres 12:05 - 13:00 h
MASIA LUQUE SUSANA Dimecres 12:05 - 13:00 h
MELIA FELIP JUAN MIGUEL Divendres 09:50 - 10:45 h
MERINO MUGICA JOSE ANTONIO Divendres 09:50 - 10:45 h
MESEGUER CARBO JOSEP Dimecres 08:55 - 09:50 h
MOLLAR TALAMANTES IGNACIO Dimecres 12:05 - 13:00 h
MONCHO ROIG Mª JOSÉ Dimarts 11:10- 12:05 h
MONFERRER MARIN ANA Divendres 08:55 - 09:50 h
MONSERRAT CATALAN MARIA JOSE Divendres 09:50 - 10:45 h
MOREJON DE G. CALLEJA PLACIDO Dijous  18:00 - 18:55 h
MORTE BELTRAN AMADEO Dilluns  11:10- 12:05 h
MUT SANCHIS ANA Dilluns  18:00 - 18:55 h
NEBOT BELLES NOEMA Dijous  08:55 - 09:50 h
NEBOT GIL ISABEL Dijous  08:55 - 09:50 h
ORTEGA MATEU EVA Dijous  11:10- 12:05 h
PAVON FERNANDEZ MARIA CARMEN Divendres 08:55 - 09:50 h
PERIS CERDA MARIA JOSE Dimecres 09:50 - 10:45 h
PITARCH GUIMERA ALICIA Dimecres 16:50 - 17:45 h
PONZ ARTERO VICTOR Dijous  09:50 - 10:45 h
PRADES PLAZA SARA Dilluns  11:10- 12:05 h
PRATS QUEROL ALICIA Dimecres 08:55 - 09:50 h
PUCHOL COMPANY ALEXANDRA Dilluns  08:55 - 09:50 h
PUIG SERRET ELENA Dimarts 15:55 - 16:50 h
QUINTANA PUERTO GUILLERMO Dimarts 09:50 - 10:45 h
REDON PANIS MANUEL JOSE Dimecres 12:05 - 13:00 h
RIBERA MARTINEZ MªCARMEN Divendres 11:10- 12:05 h
ROCA ROIG MARIA PILAR Dimecres 12:05 - 13:00 h
RODRIGUEZ TEATINO JOSE LUIS Dimecres 08:55 - 09:50 h
ROMERO TRUJILLO MARIA CARMEN Dijous  12:05 - 13:00 h
RUBERT OLIVARES PILAR Dilluns  16:50 - 17:45 h
RUBIO VILLARREAL MARIA LUISA Dimecres 09:50 - 10:45 h
SALES BELTRAN RICARDO Dilluns  11:10- 12:05 h
SALES GIL JORGE Dimarts 15:55 - 16:50 h
SALES NEBOT MIREIA Divendres 09:50 - 10:45 h
SALES PEIXO M DOLORES Dilluns  18:55 - 19:50 h
SALVADOR ALABAU PAULA Dimecres 09:50 - 10:45 h
SALVADOR GARCIA FRANCISCO J. Divendres 15:55 - 16:50 h
SANCHEZ CLAVERIA ALICIA Dilluns  08:55 - 09:50 h
SILVESTRE CAPILLA FERMIN Dimecres 16:50 - 17:45 h
SOLDEVILA MULET ENCARNACION Dimarts 09:50 - 10:45 h
SORRIBES GIL RAQUEL C. Dimarts 08:55 - 09:50 h
SORRIBES IBÁÑEZ MARÍA-TERESA Dijous  12:05 - 13:00 h
SOTO CARCELLER JAVIER Dijous  16:50 - 17:45 h
TARREGA SANGÜESA JORDI Dijous  12:05 - 13:00 h
TENA VICENTE ANNA Dijous  08:55 - 09:50 h
TORRES BERBIS MARIA AMPARO Dimecres 08:55 - 09:50 h
TORRES RUBIRA JUAN LUIS Dilluns  09:50 - 10:45 h
TROYA CALATAYUD HELENA DE Dijous  09:50 - 10:45 h
VEGA BRANCHADELL M. TERESA Dijous  08:55 - 09:50 h
VELASCO MONTALVO MARIA ROSARIO Dilluns  11:10- 12:05 h
VICIANO GONZALO LUIS Divendres 11:10- 12:05 h
VIDAL REBOLL CARMEN Divendres 11:10- 12:05 h
VILCHES  ALCALA  CLARA Dijous  09:50 - 10:45 h
VILLA MUCIENTES FERNANDO Dimarts 09:50 - 10:45 h
ZUBIETA DAUDEN MARTA Dijous  09:50 - 10:45 h
ENLLAÇOS
D'INTERÉS
INSTITUT EDUCACIÓ SECUNDÀRIA EL CAMINÀS.
C/ Pintor Soler Blasco, 3. Castelló de la Plana 12003
Tel. 964738995 | Mail : 12004217@gva.es
Aceptar
En aquesta web fem servir cookies pròpies i de tercers per proporcionar-te el nostre millor servei. Si continues navegant, considerarem que acceptes el seu ús. més informació aquí