Institut Educació Secundària El Caminàs
   PROFESSORAT    CASTELLANO
Atenció a pares 2017-18
Cognom  Cognom Nom Dia Hora
ACEÑERO EIXARCH RAUL PEDRO Dijous  18:00 - 18:55 h
ADELANTADO LLOPIS PABLO Dimecres 11:10- 12:05 h
ADSUARA AGUT BEGOÑA Dijous  08:55 - 09:50 h
AGUILAR RAURICH Mª LIDON Dimecres 08:55 - 09:50 h
AGUT MANRIQUE LAURA Dijous  08:55 - 09:50 h
ALBALATE MANRIQUE IMMA Dimecres 09:50 - 10:45 h
ALICART MATEU MARIA ENCARNACION Dimarts 12:05 - 13:00 h
ALMELA CASADO BEGOÑA Dimecres 15:00 - 15:55 h
ALONSO BARBERAN VICTOR MANUEL Dimarts 18:00 - 18:55 h
ALTABA CAMAÑES INES Dimecres 08:55 - 09:50 h
AMELA TARONGI VERÓNICA Dijous  08:55 - 09:50 h
ANDREU SOLSONA JOSE VICENTE Divendres 09:50 - 10:45 h
ARCHILES GOMEZ MARIA TERESA Dimarts 09:50 - 10:45 h
ARNAU LOZANO VICENTE JOSE Dimarts 15:55 - 16:50 h
ARNAU JULIA MONICA Divendres 11:10- 12:05 h
BAENA DE JAIME MARIA NIEVES Dilluns  11:10- 12:05 h
BALLESTER MONFERRER CARMEN Dijous  18:00 - 18:55 h
BALLESTER RAUSELL ALVARO Dilluns  16:50 - 17:45 h
BARBERA TOMAS MARIA Dimecres 15:00 - 15:55 h
BARBERA BOLINCHES NOELIA Dimecres 11:10- 12:05 h
BARDOLL EBRI CONSUELO Dimarts 11:10- 12:05 h
BARRIO ESPARDUCER ARACELI Dijous  11:10- 12:05 h
BATALLA GODES MARIA TERESA Dimecres 12:05 - 13:00 h
BAUSA CHOVER NURIA Dilluns  16:50 - 17:45 h
BELCHI GIL SANDRA Dimecres 08:55 - 09:50 h
BELLIURE GARCIA DIANA Dimecres 12:05 - 13:00 h
BELTRAN PESUDO MARIA SALOME Dijous  11:10- 12:05 h
BELTRAN AGUILELLA MONICA Dilluns  18:00 - 18:55 h
BERNABEU TORRENT AMPARO Divendres 08:55 - 09:50 h
BERNAD ROS OCTAVI Dimecres 11:10- 12:05 h
BESALDUCH MERCE SARA Dijous  08:55 - 09:50 h
BESER HERNÁNDEZ JOSÉ MARÍA Dijous  09:50 - 10:45 h
BOIX RIBA ADOLFO Dimarts 16:50 - 17:45 h
BORT FERRANDO M AMPARO Dilluns 16:50 - 17:45 h
BOU ESCRICHE CONCEPCION  Dimecres 09:50 - 10:45 h
BREVA FRANCH GUILLERMO Dijous  11:10- 12:05 h
BROCAL GOMIS MARIA ELISABET Dijous  12:05 - 13:00 h
CABALLER ESTEVE ANA CARMEN Divendres 11:10- 12:05 h
CALATAYUD DE LA TORRE T. MATILDE Dimecres 08:55 - 09:50 h
CARCELLER CHEZA ROMAN Dilluns  14:05 - 15:00 h
CASAÑ FERRER GUILLERMO Dilluns  18:00 - 18:55 h
CASTILLO LUIS JAVIER Dimecres 11:10- 12:05 h
CASTILLO GUERRERO MARIA JOSE Dimecres 12:05 - 13:00 h
COSTA MORALES JUAN VICENTE Dimecres 11:10- 12:05 h
DIANA CAÑABATE CRISTINA Divendres 11:10 - 12:05 h
ENCINAS DE HUERTA SONIA Dilluns  11:10- 12:05 h
ESPINOSA BAYARRI MIQUEL Divendres 18:00 - 18:55 h
ESTEVAN MUÑOZ AMPARO Dimecres 13:00 - 13:55 h
FABREGAT SEGARRA JOSE Dilluns  16:50 - 17:45 h
FALOMIR  PALAU IGNACIO Dimecres 11:10- 12:05 h
FAUS ROSELLO EMILIO JOSE Dimarts 18:00 - 18:55 h
FERRER MARTÍ SUSANA Dijous  11:10- 12:05 h
FOLCH SALES FERNANDO Dijous  09:50 - 10:45 h
FORNER ZORRILLA AMELIA Dimarts 18:55 - 19:50 h
GARCIA IZQUIERDO CRISTOBAL Dimarts 11:10- 12:05 h
GARCIA VALLS JOAQUIN DOMINGO Dijous  11:10- 12:05 h
GARCIA DOMENECH GUILLERMINA Dimecres 09:50 - 10:45 h
GARCIA MARCOS CRISTIAN JORGE Dilluns  18:00 - 18:55 h
GARCIA SAEZ NOELIA Dimarts 08:00 - 08:55 h
GARCIA GARCIA CARMELO Dimarts 16:50 - 17:45 h
GARCIA PRIETO LAURA TERESA Dilluns  11:10- 12:05 h
GIMENO BOIRA ÀNGELS Dimecres 12:05 - 13:00 h
GIMENO GALLEN MATILDE Divendres 11:10- 12:05 h
GOMEZ PUNZANO ELENA Dimarts 11:10- 12:05 h
GOMEZ RUIZ Mª ELENA Dilluns  08:55 - 09:50 h
GONZALEZ CORONADO PASQUAL Divendres 11:10- 12:05 h
GONZALEZ LORENZO JESUS Dimarts 16:50 - 17:45 h
GONZALEZ MORILLAS BEATRIZ Dimarts 11:10- 12:05 h
GORDILLO FORNER MARIA Dilluns  09:50 - 10:45 h
GREGORI TENA SARA Dimarts 18:00 - 18:55 h
GUIRAL HERRANDO JOAQUIN Dijous  16:50 - 17:45 h
GÜIZA LLORENTE MARIA DEL CARMEN Dimecres 09:50 - 10:45 h
HERRERA MOR EMILIA-MARÍA Dimecres 09:50 - 10:45 h
ISACH CUENCA ANTONI Dimecres 09:50 - 10:45 h
LAPEÑA BARRACHINA BLANCA Dimarts 09:50 - 10:45 h
LARA CARRION ANA Dimarts 09:50 - 10:45 h
LLORENS AGUILAR LAURA Dilluns  12:05 - 13:00 h
LORENZ ANDRES FERNANDO Divendres 09:50 - 10:45 h
MARIN ANDRES MARIA PILAR Dimarts 08:55 - 09:50 h
MARTINAVARRO CATALA VICENT FABIA Dimecres 09:50 - 10:45 h
MARTINEZ SANCHIS ANA MARIA Dimarts 09:50 - 10:45 h
MARTINEZ PALLARES IRIS Divendres 08:55 - 09:50 h
MASIA LUQUE SUSANA Dimecres 09:50 - 10:45 h
MELIA FELIP JUAN MIGUEL Dijous  09:50 - 10:45 h
MERINO MUGICA JOSE ANTONIO Divendres 11:10- 12:05 h
MESEGUER CARBO JOSEP Dimarts 12:05 - 13:00 h
MIQUEL SAN LORENZO FRANCISCO Dimecres 15:55 - 16:50 h
MOLTO MORENO PEDRO Dijous 18:00 - 18:55 h
MONFERRER MARIN ANA Dimarts 08:00 - 08:55 h
MOREJON DE GIRON CALLEJA PLACIDO Dijous  15:55 - 16:50 h
MORTE BELTRAN AMADEO Dijous  08:55 - 09:50 h
MUT SANCHIS ANA Dijous  18:00 - 18:55 h
NEIRA DOMENECH CESAR FEDERICO Dimarts 11:10- 12:05 h
ORTEGA MATEU EVA Divendres 12:05 - 13:00 h
PERIS CERDA MARIA JOSE Dimecres 11:10- 12:05 h
PIQUER PALACIOS MARIA TERESA Dimarts 11:10- 12:05 h
PITARCH GUIMERA ALICIA Dimarts 18:00 - 18:55 h
PITARCH REMPEL CARMEN VANESA Dilluns  11:10 - 12:05 h
PONZ ARTERO VICTOR Divendres 09:50 - 10:45 h
PRADES PLAZA SARA Dijous  11:10- 12:05 h
PRATS QUEROL ALICIA Dimarts 11:10- 12:05 h
PUIG SERRET ELENA Dilluns  08:55 - 09:50 h
QUINTANA PUERTO GUILLERMO Dilluns 09:50 - 10:45 h
REDON PANIS MANUEL JOSE Dimecres 09:50 - 10:45 h
RIBERA MARTINEZ MªCARMEN Dilluns  12:05 - 13:00 h
ROCA ROIG MARIA PILAR Dilluns  11:10- 12:05 h
ROCA  GENOVÉS PASCUAL Dijous  11:10- 12:05 h
RODRIGUEZ TEATINO JOSE LUIS Dimarts 09:50 - 10:45 h
ROMERO TRUJILLO MARIA CARMEN Divendres 11:10- 12:05 h
ROS GIL MAR Dimarts 09:50 - 10:45 h
ROSELLÓ  SERRANO DOLORES Dilluns  18:55 - 19:50 h
ROVIRA GARCIA SALOME Dijous  11:10- 12:05 h
ROYO MAICAS FRANCISCO PAUL Dimarts 18:55 - 19:50 h
RUBIO VILLARREAL MARIA LUISA Dimecres 11:10- 12:05 h
SALES PEIXO M DOLORES Dimecres 18:55 - 19:50 h
SALES NEBOT MARIA Dilluns  11:10- 12:05 h
SALES BELTRAN RICARDO Dimarts 12:05 - 13:00 h
SALES GIL JORGE Divendres 12:05 - 13:00 h
SALVADOR ALABAU PAULA Dijous  11:10- 12:05 h
SANCHEZ CLAVERIA ALICIA Dimecres 09:50 - 10:45 h
SELLES ORS INMACULADA Divendres 09:50 - 10:45 h
SERENA GARRIGUES PATRICIA Dimecres 08:55 - 09:50 h
SERRANO CALDUCH JOSEP ALVAR Dimecres 15:00 - 15:55 h
SILVESTRE CAPILLA FERMIN Divendres 16:50 - 17:45 h
SOLDEVILA MULET ENCARNACION Dilluns  12:05 - 13:00 h
SORRIBES PORTALES MARIA CARMEN Dimarts 09:50 - 10:45 h
SORRIBES GIL RAQUEL CARMEN Dijous  11:10- 12:05 h
SORRIBES IBÁÑEZ MARÍA-TERESA Dimecres 11:10- 12:05 h
SOTO CARCELLER JAVIER Dimarts 18:55 - 19:50 h
TARREGA NEBOT JAVIER Dimecres 12:05 - 13:00 h
TENA VICENTE ANNA Dilluns  08:55 - 09:50 h
TORRENT CLAVER VICENT Divendres 08:55 - 09:50 h
TORRES RUBIRA JUAN LUIS Dilluns  11:10- 12:05 h
TROYA CALATAYUD HELENA DE Dimarts 14:05 - 15:00 h
VALLE BAZ TRINIDAD Dimecres 11:10- 12:05 h
VEGA BRANCHADELL M. TERESA Dilluns  09:50 - 10:45 h
VELASCO MONTALVO MARIA ROSARIO Dilluns  12:05 - 13:00 h
VIDAL REBOLL CARMEN Divendres 08:55 - 09:50 h
VIDAL PITARCH LORETO Dilluns  11:10- 12:05 h
VILLA MUCIENTES FERNANDO Dimarts 11:10- 12:05 h
ZUBIETA DAUDEN MARTA Dijous  13:00 - 13:55 h
ENLLAÇOS
D'INTERÉS
INSTITUT EDUCACIÓ SECUNDÀRIA EL CAMINÀS.
C/ Pintor Soler Blasco, 3. Castelló de la Plana 12003
Tel. 964738995 | Mail : 12004217@gva.es
Aceptar
En aquesta web fem servir cookies pròpies i de tercers per proporcionar-te el nostre millor servei. Si continues navegant, considerarem que acceptes el seu ús. més informació aquí