Institut Educació Secundària El Caminàs
   PROFESSORAT    CASTELLANO
Informàtica i Comunicacions
Nom Correu electrònic
Aceñero Eixarch, Raúl raul.acenero@ieselcaminas.org
Almela Casado, Begoña begonya.almela@ieselcaminas.org
Alonso Barberán, Víctor M. victor.alonso@ieselcaminas.org
Barberà Tomàs, Maria maria.barbera@ieselcaminas.org
Carceller Cheza, Román roman.carceller@ieselcaminas.org
Castillo Luis, Javier javier.castillo@ieselcaminas.org
Costa Morales, Juan Vte. juanvi.costa@ieselcaminas.org
Estevan Muñoz, Amparo amparo.estevan@ieselcaminas.org
García Marcos, Cristian J. cristian.garcia@ieselcaminas.org
García Valls, Joaquín joaquin.garcia@ieselcaminas.org
Gimeno Gallén, Matilde mati.gimeno@ieselcaminas.org
González Lorenzo, Jesús suso.gonzalez@ieselcaminas.org
Martinavarro Catalá, Vicent F. vicent.martinavarro@ieselcaminas.org
Miquel San Lorenzo, Francisco francisco.miquel @ieselcaminas.org
Moltó Moreno, Pedro pedro.molto@ieselcaminas.org
Pitarch, Guimerá, Alicia alicia.pitarch@ieselcaminas.org
Ponz Artero, Víctor victor.ponz@ieselcaminas.org
Royo Maicas, Paül paul.royo@ieselcaminas.org
Sales Beltrán, Ricardo ricardo.sales@ieselcaminas.org
Sales Gil, Jorge jorge.sales@ieselcaminas.org
Serrano Calduch, Àlvar (Cap de Departament) alvar.serrano@ieselcaminas.org
M. Teresa Sorribes Ibáñez mayte.sorribes@ieselcaminas.org
Soto Carceller, Javier javier.soto@ieselcaminas.org
Tárrega Nebot, Javier xavier.tarrega@ieselcaminas.org
ENLLAÇOS
D'INTERÉS
INSTITUT EDUCACIÓ SECUNDÀRIA EL CAMINÀS.
C/ Pintor Soler Blasco, 3. Castelló de la Plana 12003
Tel. 964738995 | Mail : 12004217@gva.es
Aceptar
En aquesta web fem servir cookies pròpies i de tercers per proporcionar-te el nostre millor servei. Si continues navegant, considerarem que acceptes el seu ús. més informació aquí