Institut Educació Secundària El Caminàs
   PROFESSORAT    CASTELLANO
Comerç
Nom Correu electrònic
Almiñana Andrés, Amparo mara.almana@ieselcaminas.org
Ballester Monferrer, Carmina carmina.ballester@ieselcaminas.org
Bausá Chover, Nuria nuria.bausa@ieselcaminas.org
Beser Hernández,  Jose Mª (Cap de departament) josemaria.beser@ieselcaminas.org
Breva Franch, Guillermo guillermo.breva@ieselcaminas.org
Bugeda Aranguren, Ana B. anabelen.bugeda@ieselcaminas.org
Diana Cabañate,  Cristina cristina.diana@ieselcaminas.org
Faus Roselló,  Emili emili.faus@ieselcaminas.org
Guiral Herrando,  Joaquín ximo.guiral@ieselcaminas.org
Martínez Bellver, Ana Mª anamaria.martinez@ieselcaminas.org
Morejón de Girón Calleja,  Plácido placido.morejon@ieselcaminas.org
Morte Beltrán,  Amadeo amadeo.morte@ieselcaminas.org
Nebot Bellés, Noema noema.nebot@ieselcaminas.org
Pavón Fernández, Mª Carmen mariadelcarmen.pavon@ieselcaminas.org
Puig Serret,  Elena elena.puig@ieselcaminas.org
Silvestre Capilla, Fermín fermin.silvestre@ieselcaminas.org
Torres Rubira, José Miguel josemiguel.torres@ieselcaminas.org
ENLLAÇOS
D'INTERÉS
INSTITUT EDUCACIÓ SECUNDÀRIA EL CAMINÀS.
C/ Pintor Soler Blasco, 3. Castelló de la Plana 12003
Tel. 964738995 | Mail : 12004217@gva.es
Aceptar
En aquesta web fem servir cookies pròpies i de tercers per proporcionar-te el nostre millor servei. Si continues navegant, considerarem que acceptes el seu ús. més informació aquí