Institut Educació Secundària El Caminàs
   PROFESSORAT    CASTELLANO
Anglès
Nom Correu electrònic
Besalduch Mercé, Sara sara.besalduch@ieselcaminas.org
Brocal Gomis, Elisabet elisabet.brocal@ieselcaminas.org
Caballer Esteve, Ana ana.caballer@ieselcaminas.org
Calatayud de la Torre Trassierra, Matilde matilde.calatayud@ieselcaminas.org
Casany Ferrer, Guillem guillem.casan@ieselcaminas.org
Dobos, Silvia G silvia.dobos@ieselcaminas.org
Galiana Mayor, Gloria gloria.galiana@ieselcaminas.org
Martínez Sanchís, Ana ana.martinez@ieselcaminas.org
Ribera Martínez, Carmen carmen.ribera@ieselcaminas.org
Roca Roig,Pilar pilar.roca@ieselcaminas.org
Vidal Reboll, Carmen (Cap de Departament) carmen.vidal@ieselcaminas.org
ENLLAÇOS
D'INTERÉS
INSTITUT EDUCACIÓ SECUNDÀRIA EL CAMINÀS.
C/ Pintor Soler Blasco, 3. Castelló de la Plana 12003
Tel. 964738995 | Mail : 12004217@gva.es
Aceptar
En aquesta web fem servir cookies pròpies i de tercers per proporcionar-te el nostre millor servei. Si continues navegant, considerarem que acceptes el seu ús. més informació aquí