Institut Educació Secundària El Caminàs
   PROFESSORAT    CASTELLANO
Administració
Nom Correu electrònic
Adelantado Llopis, Pablo pablo.adelantado@ieselcaminas.org
Arnau Lozano, Vicent vicent.arnau@ieselcaminas.org
Ballester Rausell, Álvaro alvaro.ballester@ieselcaminas.org
Bardoll Ebrí, Consuelo chelo.bardoll@ieselcaminas.org
Barreres Agulles, Jaume jaume.barreres@ieselcaminas.org
Beltrán Pesudo, Salomé salome.beltran@ieselcaminas.org
Boix Riba, Adolfo adolfo.boix@ieselcaminas.org
Bort Ferrando, Amparo amparo.bort@ieselcaminas.org
Bou Escriche, Concepción concha.bou@ieselcaminas.org
Espinosa Bayarri, Miquel miquel.espinosa@ieselcaminas.org
Fabregat Segarra, Jose  pepe.fabregat@ieselcaminas.org
Forner Zorrilla, Amelia  amelia.forner@ieselcaminas.org
García García, Carmelo (Cap de departament) carmelo.garcia@ieselcaminas.org
García Prieto, Laura laura.garcia@ieselcaminas.org
Marín Andrés, Pilar pilar.marin@ieselcaminas.org
Meliá Felip, Juan Miguel juanmi.melia@ieselcaminas.org
Mut Sanchis, Ana  ana.mut@ieselcaminas.org
Roselló Serrano, Dolores dolores.rosello@ieselcaminas.org
Rubio Grande, Antonio antonio.rubio@ieselcaminas.org
Sales Peixó, Mª Dolores lola.sales@ieselcaminas.org
Torres Rubira, Juan Luis  juanluis.torres@ieselcaminas.org
ENLLAÇOS
D'INTERÉS
INSTITUT EDUCACIÓ SECUNDÀRIA EL CAMINÀS.
C/ Pintor Soler Blasco, 3. Castelló de la Plana 12003
Tel. 964738995 | Mail : 12004217@gva.es
Aceptar
En aquesta web fem servir cookies pròpies i de tercers per proporcionar-te el nostre millor servei. Si continues navegant, considerarem que acceptes el seu ús. més informació aquí